Öğrencilerimizden “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” Etkinliği
25 Kasım 2022 Cuma
Ardahan Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Programı Genel İşletme dersi kapsamında “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında ders yürütücüsü Öğr. Gör. Handan ÖZCAN ARSLAN öncülüğünde program öğrencileri tarafından bilgilendirme ve bilinçlendirme standı açılmıştır. Açılan stantta öğrenciler KADES uygulaması ve şiddetin fizyolojik etkileri ile ilgili bilgilendirme yapmışlardır. Ayrıca Ardahan Emniyet Müdürlüğünden temin edilen bilgilendirme broşürlerini dağıtmışlardır.